| Myfriend a întrebat:

Am un Htc Wildfire S. Cand vreau sa intru intr-un joc imi zice "The application Temple Run (process com.imangi.temple run) has stopped unexpectedly. Please try again.). La mai multe jocuri patesc asa. sad Ce sa fac? Jocurile le iau de pe Google Play. Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Va rog AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| YoNoMember a răspuns:

Acele jocuri nu coopereaza cu telefonul tau.....cum ar fi temple run este mai mult dedicat pentru tablete si iphone.aceasi chestie o patesc si eu.Am un Vodafone Smart 2 cu Android 4.0

| Myfriend explică (pentru YoNoMember):

Ok. Mersi

| Myfriend explică (pentru YoNoMember):

Tu ce jocuri ai pe telefon? Ca nu mai stiu ce sa joc.

| YoNoMember a răspuns (pentru Myfriend):

Multe si nevrute. daca ai magazin play instalat pe smartphone poti sa descarci orice dar inainte sa descarci ar fi bine sa te uiti pe net daca coopereaza cu sistemul smartphonului tau(exemple de jocuri care le ador:anger of stick 2, cs portable, bms full, airpenguin, rope escape soccer superstars plants vs zombies-piratat de pe net; celelalte le iei de pe magazin play sau daca nu ai magazin play le iei si tu de pe net.Am vreo 50 de jocuri dar mai mult le tin de frumusete pentru prieteni happy ) Cauta pe net [cum ar fi scrii pe google : top 50 de jocuri android sau altceva de genu si vei gasi multe