| Teo_Teodor_1990 a întrebat:

Deci mi-am luat Clash of Clans de pe Aptoide, deoarece pe Magazin Play nu il gasesc deoarece nu este compatibil cu telefonul meu, dar inainte imi mergea Clash of Clans de pe Aptoide. Acum sa va zic problema. Intru in joc si imi apare sa dau "UPDATE" dau update si nu se intampla nimic, incepe jocul din nou si iar imi apare sa dau update. Cine stie cum sa il fac are funda.

3 răspunsuri:
| MrK122 a răspuns:

Buna Teo! Am avut si eu problema asta si uite o rezolvare:
- Dezinstaleaza CoC dar inainte fii sigur ca te-ai conectat cu google play, pentru a incepe de unde ai ramas cand ai dezinstalat jocul
- Intra pe Aptoide, instaleaza din nou jocul dar cauta ultima versiune!
- Deschide-l (nu vei mai avea aceasta problema!) conecteaza-te cu contul de google play si te va da de unde ai ramas!
asta e tot, Funda? xD

Răspuns utilizator avertizat
| MrK122 a răspuns (pentru Teo_Teodor_1990):

Era un cont lucrat mult? Ce town hall aveai?