| freedeeejayradu a întrebat:

Am un Iphone 2g si problema este ca nu ii merge wifi-ul cum trebuie. Cateodata nu gaseste nici o retea chair daca is cu telefonul langa router(de cele mai multe ori), cateodata gaseste retaua-semnal full- dar nu se conecteaza si uneri se conecteaza dear dupa o vreme se deconecteaza. Am withed00r 6, am avut si withed00r 7 dar tot nu merge. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| ulsherx a răspuns:

S-ar putea sa fie defect telefonul tau.Te sfatuiesc sa il aduci la niste centre sa il refac.Cauza este ca iphonurile sunt made in china si nu sunt bune nimic