| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Am un iphone 4 si de 3 zile se aude difuzorul foarte foarte incet mai incet ca si o casca si nu stiu ce sa ii fac inainte functiona perfect! dar acum nu stiu ce la apucat intru intr-o melodie de exemplu si asa incet se aude cum am mentionat mai sus la fel face si in jocuri si cand suni cu alte cuvinte peste tot! De la volum nu este doarece am verificat, l-am stins si aprins de 1000 de ori sad si tot asa face am incercat tot felol de metode vazute pe site-uri si tot asa. Daca ati mai avut aceasta problema si ati remediato va rog sa ma ajutati.
PS:cu castile functioneaza perfect!
OFER FUNDA SI VOT! sad sad sad sad sad;( sad

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Probabil a intrat apa sau praf.

| miTzuliK93 a răspuns:

Exact, cu castile functioneaza perfect pentru ca aici sonorul nu include difuzorul. Daca ai incercat atatea tutoriale de pe net dupa cum zici, atunci exista o singura explicatie: difuzorul e pe duca. Service-ul e cel mai recomandat pentru telefon in acest moment, ca sa ti-l schimbe.

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Am rezolvat! happy ) :3 :3 :3 :$