| David_Radu_1997 a întrebat:

Am un iphone 4 si i-am spart ecranul din fata displayului. deci telefonul merge am sunat la un service si au spus ca nu se poate schimba ecranul din fata displayului decat cu tot cu display.
Mi-a spus ca ma costa 190 de lei si eu am cautat si am gasit si mult mai ieftin pe net. as dori sa stiu daca as putea sa il trimit undeva mai ieftin.

1 răspuns:
| DEADON a răspuns:

Salut. Am si eu un iPhone 4 spart in colt. Eu zic sa nu dai 200 de lei pe el..Sunt o gramada de bani. Du-te si tu in oras si cauta pe acolo. Un gsm ceva. O sa gasesti. Eu nu vreau sa dau 200 de lei sa-mi fac ecranu ca vreau sa dau iphonu pe 4s.