| Didutza30 a întrebat:

Am un iphone 4.Stiti vreun alt mod de a descarca muzica in afara de app store?

Răspuns Câştigător
| MoGeA a răspuns:

buna! I Tunes e aplicatie data de cei de la Apple; descarcati-o si scrie melodia pe care doresti sa o downloadezi, apoi dai downoload( la melodie); dupa ce se termina de descarcat iti apare in fisierele cu muzica.Eu zic ca asta e ca mai buna alegere. Sper ca te-am ajutat ( funda?)

4 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

De pe youtube

| Didutza30 explică (pentru rapp2020):

Cum ai putea sa-mi explici putin?

| AliLina2 a răspuns:

Four Shared music.

| AmandaR a răspuns:

Este o aplicatie in app store numita: Free Music Download. Cauti melodia respectiva, iar dupa o poti downloada si o gasesti in 'files' in aplicatia respectiva.