| simonabuburuza44 a întrebat:

Am un iPhone 5S si cand il pun la incarcat se Descarcă :/ am încărcătorul original, doar cablul USB a fost schimbat pentru ca se strica, ca toate celelalte :/ il pun la incarcat, si efectiv in nu se încarcă, se descarcă. I am dat restart, am schimbat priza, la fel. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Cumpara cablu original, am vazut iPhone stricat de un cablu kinez
NUMAI CABLUL, nu si incarcatorul

| AlexZ2002 a răspuns:

Si eu am iphone
Intr-adevar este de la cablu sau de la adaptor... cel care nu e original ingreuneaza sau strica incarcarea telefonului