| Serar a întrebat:

Am un Iphone 6 si nu se mai incarca. Specific ca nu s a inchis deodata.pur si simplu am vrut sa l incarc si nu se mai incarca. Poate fi problema din soft ori s au rupt niste clamite acolo unde bag mufa? (incarcatorul e bun)

1 răspuns:
| mafiotul112 a răspuns:

Poate fi din soft am si eu un telefon Nokia lumia care tota asa imi facea figuri dar cateodata mi se bloca unele telefonae au un cod de a le aprinde.Iti sfatuiesc daca mai ai garantie la el sa te duci.cu el.sau la centre specializate in acest lucru.