| darksy36 a întrebat:

Am un LG Optimus Net. Mi-am descarcat niste jocuri de pe net, le-am bagat pe card, dar nu stiu sa intru in card, ca sa le accesez. Ma puteti ajuta? Funda primului care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Daca doar ai copiat jocurile din calculator in card nu ai cum sa le vezi in telefon pana nu le vei instala din card in telefon. Dupa instalare ele iti vor aparea in meniul principal.

| darksy36 explică (pentru AllinaDaniella):

Pan la urma am gasit. Aveam nevoie de polaris office, care era preinstalat