| SKisM a întrebat:

Am un Nokia Asha 302 si mi se descarca bateria foarte repede, fara sa umblu pe el. Pur si simplu se descarca. Ce as putea sa fac sa tina mai mult?happy

2 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa ii faci trebuie sa cumperi alta baterie daca se descarca singur ...sorry

| CrazyM4x a răspuns:

Poti sa formatezi bateria...
Laso sa se descarce complet (sa nu mai porneasca deloc), dupa care il incarci (telefonul inchis). Repeti procesul de 3-4 ori, dupa poti sa il folosesti normal.