Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia c5-03 si am o problema cu el ....se blocheaza si nu mai pot intra nicaeri cand dau deblocare sa intru in meniu si dupa se blocheaza la loc.nu am nimic in el aplicatii jocuri etc memoria lui este goala ce ar trebui sa fac sa nu se mai blocheze astept rasp pls ajutati-ma va rog mersi multhappy

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Ori reseteaza telefonul, ori du-te la un specialist in telefoane, ii spui problema si el va sti ce sa faca, eventual daca mai ai garantie la el, sigur ti-l face

| skama18 a răspuns:

Salveazati contactele si reseteazal si o sa-ti mearga, eventual formateaza si cardul de memorie si va merge 100%

| slowswag a răspuns:

Reseteaza telefonul sau du-l la un servicewinking

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Totusi ar fi mai bine sa te duci la un reprezentant ca e mai ok si te poti lamuri cel mai bine