| InnaArkane a întrebat:

Mi-am luat acum 2-3 luni un Samsung Galaxy S2 plus. La inceput mergea foarte bine si era foarte rapid, problema e ca acum a inceput sa mearga greu si uneori sa se blocheze iar cand folosesc cablul de date pentru laptop nu pot sa umblu pe el pentru ca nu imi respecta comenziile. Eu apas in josul ecranului dar se selecteaza ce e sus. Am descarcat destul de multe aplicatii pe el si am multe melodii luate din calculator. Am si un antivirus (CM Securit) si mai am si Clean Master dar habar nu am ce face. De asemenea in meniu, cand intru nu imi apar toate aplicatiile pe o pagina ci apar numai vreo 5-6 iar in rest e pagina goala. Asa e pe toate paginile si chestia e ca nu e ultima pagina ca sa zici ca nu mai sunt aplicatii. De ce face asa si ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Dennisz a răspuns:

Sfatul meu este sa ii dai intai un hard-reset, apoi sa verifici daca ai actualizari disponibile.
Ar trebui sa mearga ca nou, iar daca nu, revino cu detalii.
~Cheers~