| Green_Robert_1995 a întrebat:

Am un Nokia N9 l-am scapat si ecranul s-a facut scrum display-ul nu mai functioaneaza dar telefonul da, vreau sa imi recuperez datele din telefon ( am peste 300 de contacte si tone de poze ) il conecte4z la pc, il detecteaza dar nu pot intra il folderul unde am datele pentru ca trebuie activata functia de stocare in masa de pe telefon, Stie cineva alta metoda de a-mi recupera datele?

1 răspuns:
| IonutzMariusz a răspuns:

Trebuie dus la un service de specialitate (GSM) acolo vor încerca accesarea zonei de firmware și îți vor recupera datele!