| Saske96 a întrebat:

Am un Orabge Dive 71 si de vreo doua zile am avut o problema cu el.de exemplu cand ma uitam pe Youtube ledurile de butoane back si home nu se stingeam si nu le foloseam vreo 10 minute si tot erau aprinse.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| VSC10 a răspuns:

Telefonul tau este unul destul de vechi si e normal sa aiba erori de soft. Iti recomand sa ii dai o resetare la valorile din fabrica. Totusi ia in calcul si varianta sa ti-l scimbi pentru ca deja la specificatiile lui nu mai face fata progresului.