| niko20 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva?
Îmi apare pe tableta,, Help us beat the robots Și mai jos scrie For security reasons, your device browser cannot connect to a verification server. To prove you're not a spammer, please update your device or BROWSER. Ce as putea face sa rezolv asta(Nu pot intra pe cont Microsoft)

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ce tableta e? Cu Android?
Ai făcut Update browserului folosit?
Dar softului tabletei?
Pentru update Browser, trebuie sa intri în Google Play, nu ai treaba cu Microsoft.

Pentru update-ul de sistem, trebuie sa te uiți în Setările tabletei, dupa un meniu numit: Despre dispozitiv.

De acolo, depinde de producătorul tabletei, dar de regula, trebuie sa apeși pe numele sau logoul sistemului de operare.

La Huawei se numește EMUI sau mai nou, Harmony OS,

La Samsung e One UI (in trecut TouchWiz)

Xiaomi are MIUI.

| niko20 explică (pentru NLS):

E Amazon tableta

| cfrtobias a răspuns:

Faci update la browser la chrome sau ce folosesti si incerci iar

| literallythesamebruh a răspuns:

Folosește un browser mai nou. Dacă este o tabletă mai veche cu Windows, atunci nu mai este de actualitate și nu vei avea posibilitatea de a te conecta la un cont Microsoft. Verifică ceva forumuri și poate găsești un software mai nou pentru ea. Poate ai noroc.