| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Am un Redmi 6a și am o aplicație de la Xiaomi Ecran Înregistrator, deci acesta filmează fara sunet și doar cu microfon, dar la MIUi 10.2 s-a băgat și sunet sistem deci am făcut upgrade la MIUI 10.2 și tot nu am sunet sistem ca avea Redmi 4a și tot am făcut upgrade la MIUi 10.2 și la acela avea sunet sistem la Redmi 6a nu am, va rog ajutati-ma, dau funda.

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Am incercat si pe al meu si merge( Note 5 Pro). Eu zic sa mai verifici odata setarile si daca tot nu merge incearca sa ii dai un restart la telefon.

| Denis_Denis_1998 explică (pentru Ssssmokin):

Am dat și restart și la setări mai uitat nu înțeleg de ce nu merge