| simonik080 a întrebat:

Am un s 10 plus, la început facea fotografii foarte frumoase (cand l-am cumpărat )dar de vreo 2 luni claritatea fotografiilor nu mai este aceeasi. Sunt ca și cum le face cu un s 4-5... aceeasi problema am. Avut-o si la s7 edge... nu știți care ar trebui sa fie setările camerelor deoarece s-a schimbat calitatea atata pentru selfie cat si pentru camerele din spate. Merci de informați

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi la S4 şi S5 fotografiile ieşeau foarte bine şi în nuanţe vii colorate.
Verifică amănunţit setările. Nu cumva să fi apăsat pe ceva din greşeală şi să fi setat calitatea pozelor mai low.

2 răspunsuri:
| StefanIntrebare a răspuns:

E placebo. Lol.

| JicaContra a răspuns:

Lal, ori ai pe cineva care te "iubeste" si ti-o TRAGE (pune la minim rezolutia la poze)

ori ai asa de multa energie negativa ca telefonul se oftica pe tine big grin