| Mircia_George_1989 a întrebat:

Am un s5 și azi mi-a apărut la notificări actualizare software (sau ceva de genul) și am șters din greșeală aceasta notifica. Unde găsesc actualizarea ca s-o instalez?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Intri la setări și acolo ai pe undeva „caută actualizări software". RTFM!

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! pentru samnsung vei urma acesti pasi:
Meniu telefon- Setari- vei gasi Conexiuni- Dizpositivul meu-Conturi - Mai Multe, tu selectezi -Mai Multe- Apoi selectezi -Despre Dispozitiv- si dai pe primul rezultat -Actualizare Software-
Cu Drag Roibu Constantin!

| DemBow a răspuns:

Intai intri in setari iar apoi intri la "despre telefon" sau ceva de genu` asta. e ultima parca. si o sa iti apara acolo "actualizare de sistem. intri acolo si instalezi actualizarile

| intrebamadari a răspuns:

O sa apara din nou asa am facut si eu