| m2lin98 a întrebat:

Am un s8, vreau sa fac niste poze fundalul sa iasa blurat...sa ies eu in prinplan

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

O rudă de-a mea are s9 dar poate și la s8 e așa. În aplicația poze, click pe poza respectivă și după la opțiuni este modul "portret", dai click pe el și era ceva parcă "Ștergere/Estompare fundal" sau "Scoatere în evidență subiect", ceva de genul, nu știu sigur. Sau dacă nu merge așa poți instala o aplicație, Snapseed se numește, și te poți juca cu multe instrumente acolo inclusiv cu ce vrei tu să faci și e și gratuită.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un dlsr pentru asa ceva happy