| Yrynella a întrebat:

Salutare lume! apelez din nou la voi cu speranta ca ma poate ajuta cineva cu asa informatie! am nevoie de ceva programe pentru telefon( Samsung) cu care as putea sa spionez in mod secret actiunile proprietarului, de exemplu cum ar fi call recorder, nu conteaza ce sa inregistreze, siteurile pe care a intrat sau apelurile, orice. Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa omul in pace, sfatul meu

| dolceromania a răspuns:

Sânt destule programele, dar treaba asta este ilegala fără acordul proprietarului, o poți încurcă rău.

| Yrynella explică (pentru dolceromania):

E sotul meu si nu-i problemawinking, am incredere in el doar ca vreau sa verific ceva

| dolceromania a răspuns:

Contractează adresa asta și te învăț cum sa o faci legal, dolceromania@yahoo.com

| dolceromania a răspuns:

Ce model de telefon are?

| tudor125 a răspuns:

Incearca cm security si pune parola pe aplicatii (model sau cifre)
cand bagi de 3 ori parola gresita iti face poza cu camera frontala si o trimite pe gmail happy
Funda?