| Lucian123456 a întrebat:

Am un Samsung galaxy A5 2017... De ce nu îmi arata pe ecran jocurile care le-am instalat si nicaieri în telefon doar la setari/aplicați de unde sa îl dezinstalez și dacă dau sa caute în tot tel... La informații îmi zice ca e pe ecran dar nu e!

1 răspuns:
| Hata14 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, si tatal meu are aceeasi problema, ii dispar aplicatiile de pe telefon si sunt momente in care daca nu-l restarteaza nu mai functioneaza aproape nimic pe el, iti recomand sa il duci la u service cat mai repede, pentru a evita problemele mai mari