| bike a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Fit cu android versiunea 2.3.4. si o cartela Vodafone cu extraoptiunea TOTAL 5(cu 150 MB de internet).Am setarile de internet facute dar internetul nu merge.Adica nu se incarca pagina ca si cand nu as avea internet.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| myruna2012 a răspuns:

Sa te duci la Vodafone si sa-i intrebi!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrazyForce a răspuns:

Deci stii butonu de blocare din dreapta sus al telefonului incerca sal tii apasat si ar trebui sa-ti apara inchidere etc si tu dai pe modul transfer de date parca si ar trebui sa-ti mearga funda?