Întrebare recomandată | ionut2955 a întrebat:

Am un Samsung galaxy gio cu android 2.3.3 si am intrerupt din greseala procesul de softare sicand intru in unele aplicatii imi apare"procesul android.process.acore s-a oprit in mod neasteptat.incercati din nou"siori ce as face imi apare acelasi lucru am incercat sa imi iau din android market hot rebooter dar imi apare cava cu error -101.
ce credeti ca ar trebi=ui sa fac

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Incearca sa mergi la un service, decat sa te chinui singur asa. Ei stiu cel mai bine ce sa faca! Bafta

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resoft. Cauta pe internet mai multe despre cum sa resoftezi un Samsung Galaxy Gio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fa-i o resoftare si NU mai intrerupe nimic. Considera-te norocos ca iti mai merge, altii nu au fost atat de norocosi!
Daca nu te pricepi, mergi la un service specilizat. Nu inteleg de ce va jucati cu astfel de lucruri, daca nu sunteti de specialitate.

| ionut2955 explică (pentru anonim_4396):

Garantia acopera chestia asta?

| educatie2021 a răspuns:

Resoftare service - cea mai buna solutie. Sau, daca te pricepi, poti incerca chiar tu una.

| bushyalex a răspuns:

Resofteazal

| ElFenomeno a răspuns:

Resofteazal

| reysp a răspuns:

Resetare de fabrica

| XxStefanIulianxX a răspuns:

Poti sa il resoftezi cea mai buna metoda dar mie mi s-a intamplat la unele aplicatii dupa ce l-am upgradat adica aplicatiile erau inainte de upgrade si de asta nu le mai citeste telefonul.Ori il resoftezi ori le dezinstalezi si apesi VOLUMEDOWN MENUBUTTON SI POWERBUTTON cand telefonul este inchis si ii dai boot de acolo. Sper ca te-am ajutat funda?

| flaky666 a răspuns:

Resofteazal