| Rusu_Viorel_1985 a întrebat:

Am un SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 si momentan nu pot sa ma conectez la internet cu ea. Chestia e ca vreau sa stiu un site de unde sa pot descarca GTA Vice City pentru tableta fara sa mai fiu nevoit sa descarc dupa de pe tableta game data. Intelegeti? Vreau un site de unde sa pot descarca intreg jocul. Dau funda plus vot.

1 răspuns:
| nick7856 a răspuns:

Https://www.dropbox.com/......0v1.03.apk

Intra si descarca-l din pc, apoi il pui in tableta si nu are virusi (scanat cu AVAST)
Daca mai ai probleme intreaba-ma!