| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S 2 plus, l-am cumparat sa il folosesc la inregistrarea unor video-uri, dar se pare ca am probleme cu autofocalizarea ( in timp ce filmează focalizează ( adica un zoom in -out scurt dar vizibil pe inregistrare ) din 5 in 5 secunde. Stie cineva sa remedieze acest lucru? In setari nu pot sa remediez nimic, sau daca exista aplicatii pe telefon sau calculator pentru filmare. Ma poate ajuta careva?

1 răspuns:
| Argelean a răspuns:

Salut! Poate sunt probleme din fabrica.Eu ti-as sugera sa il trimiti inapoi si sa iei aluil la fel sau alt telefon.Bafta!