| Eduard_Hutul_1996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s 3 mini de vreo doua luni de zile ...pana acum cateva zile nu am avut probleme cu el ..tot a inceput sa mi se restarteze ba in buzunar, ma gandeam ca poate l-am atins eu si aia e.dar asa thinking ..in dimineata asta m-am uitat la ceas si cand am vrut sa dau un apel s-a inchis si nu se mai deschide..bateria era incarcata nu imi facea figuri deloc ..chiar daca sa mai restartat in zilele astea ..deci ce ar putea fi daca v-ati intalnit cu asemenea probleme sa-mi spuneti si mie va rog sa stiu ce am de facut

2 răspunsuri:
| Aarnold a răspuns:

Cauta pe Google Play aplicatia eMMC Brickbug, si vezi daca ai acolo "Sane Chip" sau "Insane Chip". Daca e cumva "Insane Chip" singura modalitate de rezolvare ar fi sa il schimbi la garantie (daca ai), iar daca nu ai garantie, atunci ai nevoie de un CustomROM, gen CyanogenMod. Oricum, sunt multe ROM-uri si kernel-uri pentru S3 happy

| Eduard_Hutul_1996 explică (pentru Aarnold):

Pai la mine problema e ca nu se mai deschide deloc.pur si simplu e mort laughing :-s