| LTAA a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Mini, Android 4.1.2, si m-am hotarat sa ii fac Root in aceasta perioada.
Stiu de ce vreau sa fac asta, stiu ca sunt anumite programe foarte usor de folosit, am luat la cunostinta ca pierd garantia. Dar vreau sa stiu ce trebuie sa fac ca sa evit riscurile, gen brick-uit, chestii din astea si ce program ati folosit voi fara probleme!
Rog seriozitate, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| JustinDaniel a răspuns:

Poti sa verifici likeurile de la video daca vezi dislike si commenturi care spun :
This progam is not working,
Fake dont install
Brick dont install!
ETC.
Si cauti si downloadezi.
Uite linkul : https://www.youtube.com/watch?v=kM4UiJHj9Us

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In locul tau, eu as instala cyanogenmod pe un s3, nu rootwinking

| LTAA explică (pentru Jipa95):

Nup, acum ma multumesc cu touchwiz, nu vreau sa ma complic cu custom rom-uri, dar vreau sa eliberez din spatiu si sa mai incerc niste smecherii, atat deocamdata.