| djfloryn02 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Neo+ Model:GT-I9301I, imi tot apare Actualizare Software iar cand dau sa se actualizeze imi apare mesajul \"Dispozitivul dumneavoastea a fost modificat, Actualizarile software-ului nu sunt disponibile \", l-am dus si la un service GSM crezand ca telefonul este rootat si cei de acolo mi-au zis ca nu figureaza a fii rootat, am incercat si cu Samsung Kies imi apare si acolo ca exista versiune noua de firmware si nici de acolo nu pot sa.l actualizez, un prieten are acelasi model de telefon iar el a put face update-ul, Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| dyanas2001 a răspuns:

Eu nu stiu daca functioneaza, dar iti sugerez sa resetezi telefonul.

Răspuns utilizator avertizat
| djfloryn02 explică (pentru dyanas2001):

Am incercat nu merge! big grin

| djfloryn02 explică (pentru remus1007):

M-am gandit la varianta asta, am mai instalat asa pe un S2 Plus si nu am fost cam multumit de el dupa o luna a inceput sa se blocheze softul l-am luat de pe sammobile.com nu stiu dacas unt oficiale, cei de la Samsung evita sa-mi zica...

Răspuns utilizator avertizat