| Alina_Zaharia_1979 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3. S-a distrus display-ul si nu mai vad nimi cpe el. Am incercat sa imi recuperez datele cu Samsung Kies insa aveam pe el Vodafone protect si nu il vede. exista vreo solutie sa pot accesa telefonul ca sa recuperez datele?(alta decat un nou display). Multumesc.

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Teoretic cand conectezi telefonul la calculator, in My Computer ar trebui sa il detecteze ca un nou device si acolo iti gasesti toata muzica, pozele, nu e neaparat nevoie de Kies. Spor!