| Vlady_7622 a întrebat:

Am o problema si as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta.Mi-am scapat telefonul pe jos si acum nu mai imi recunoaste cardul sd. Pot sa imi recuperez datele cumva sau nu-i mai pot face nimic? Exista vreun software bun? Am incercat sa il scot si sa il bag din nou dar fara rezultat. Tin foarte mult la tot ce aveam pe el asa ca ar insemna mult pentru mine daca mi-ati da o solutie. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Nu cardul e stricat, ci telefonul. Intr-un card reader te-ai gandit sa-l incerci?

| matador91 a răspuns:

Ai incercat sa-l bagi pe un calculator cu un card reader?