| MissPrestin a întrebat:

Vreau sa fac telefonul sa revina la setarile din fabrica, adica sa mi se stearga toate datele din el, dar cu Kies ( Am Samsung galaxy s3), am probleme cu display-ul si nu pot face asta din telefon si vreau sa il duc la reparat, dar vreau sa sterg tot din el. Cum fac? Funda cel ma detaliat raspuns!

5 răspunsuri:
| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Pai nu prea poti, trebuie sa te duci la optiuni>privacy>factory reset, altcumva nu prea cred ca se poate.

| MMaryus a răspuns:

Nu am s3, dar pe s1 am asa : Optiuni / Confidentialitate / Revenire la setarile din fabrica(Sterge complet datele din telefon)

| MMaryus a răspuns:

Nu cred ca este necesar kies, daca poti intra in telefon cu cablul de date, ai putea sterge datele din el usor.

| MissPrestin explică:

Pai tocmai de aia voiam sa stiu, daca merge cu kies, pentru ca mi s-a stricat display-ul si nu vad nimic.

| MissPrestin explică:

Sau nu neaparat sa revina la setari, dar sa se stearga tot ce am pe el( in memoria telefonului )