| AnonimusGate a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si nu imi merge camera Foto&Video ecranu negru la camera si se blocheaza aplicatia camera foto.Telefonul are un update dissponibil care imi cere sa-l fac.Sal fac? O sa-si revina camera? ps camera frontala merge.

Răspuns Câştigător
| ionutzxz a răspuns:

Depinde! Eu zic sa ii faci acel update si dupa fugi cu el in service am avut si eu chestia asta si m-a costat doar 25 de lei!

| AnonimusGate explică (pentru ionutzxz):

Din ce cauza nu tia mai mers camera ce tio spus cel de la serice GSM?

| ionutzxz a răspuns (pentru AnonimusGate):

Nu mi-au dat o explicatie! cred ca a fost o chestiune simpla! dar puii mei la banii aia nu am mai gestionat nici un moment