| cipri7 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 si am observat ca imi sacadeaza camera frontala pe intuneric, doar pe intuneric, iar cea principala merge normal. Ma intrebam daca asa se intampla la toate telefoanele Samsung Galaxy S 4.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Cred că fiecare Samsung S4 are mici probleme. Al meu face uneori imagini neclare, cu camera din față. Am fost la service și mi-au reinstalat softul dar tot se mai întâmplă să am probleme cu calitatea imaginilor uneori.

Toate cele bune!

| cipri7 explică (pentru Hydrangeaceae):

Multumesc de raspuns

1 răspuns: