| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy3.se misca bn pe net android. Ma pot uita la filme sau seriale pe net? ca pe youube ma pot uita., dar altu nu stiu

Răspuns Câştigător
| StefanPetru a răspuns:

Da te poti uita la filme pe net. Majoritatea site-urilor pentru filme nu folosesc flash din cate stiu eu. Si eu ma uit la filme de pe s4 si nu am flash

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Depinde daca site-ul suporta flash-player inseamna ca poti sa te uiti. Exact ca si Youtube-ul.

| DarkieDark a răspuns:

Incearca aplicatia SerialePeNet din Magazin Play, pentru seriale, iar pentru filme vezi ce mai gasesti acolo in magazin play!
Funda?big grin

| DarkieDark a răspuns (pentru DarkieDark):

Iar pentru SerialePeNet iti trebuie MX Player.Eu am un s2 si merge bine.