| Ioana123456784 a întrebat:

Am un Samsung s2 si mi s-a blocat, mi s-a terminat bateria.am asteptat cat l-am bagat la incarcat si dupa vreo juma' de ora am vazut e mai mult de jumate bateria, asa ca l-am pornit si mi-a ramas inghetat pe chestia aia inainte sa-l pornesti cu Samsung...i-am scos bateria si tot la fel face...ce sa fac?

1 răspuns:
| FIORI a răspuns:

Incarcare la maxim, si daca nu isi revine, incearca sa il aprinzi cu incarcatorul conectat. Daca nu poti da un hard reset (power+home apasate simultan) mergi la service, are androidul picat. Se resofteaza si merge.