| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung S4 şi vreau să îmi iau alt telefon second-hand, schimbându-l cu ceva mai bun.Ce telefon second-hand îmi pot lua dacă dau la schimb Samsung S4 şi 50 lei diferența?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si ce asteptari ai. Asta negociezi cu cineva care ar vrea sa faca schimb. Incearca pe vreun grup de schimburi din orasul tau, ai mai multe sanse decat aici

andreia67
| andreia67 a răspuns:

50 lei? Glumesti! S4 e inca un telefon foarte bun cata vreme e intreg si functioneaza. Il am si eu. Ar merita doar daca faci upgrade macar la S6, oricum la Samsung mie imi plac ecranele OLED, nu prea merita daca ai avut S4 sa treci la ceva fara OLED.