| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Star 3 si am in meniu o app ChatOn si vreau sa stiu daca e gratis si cum o pot folosi! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| R11z a răspuns:

ChatOn bine inteles ca e gratis! E un fel de messenger dar e doar pentru telefoane. Nu e foarte folositor. De folosit, ce sa zic, e ca si cum ai trimite niste mesaje prin telefon dar putin mai diferit. ChatOn este un fel de Google Talk dar mult mai naspa din punctul meu de vedere. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

E gratis. Oricine are chaton poate vorbi gratis cu alt user chaton.

| Trynda a răspuns:

E pentru Instant Messaging.

| adrianmihai001 a răspuns (pentru Trynda):

Stie cineva coduri pentru sunet la star3?

| adrianmihai001 a răspuns:

Nu este gratuit ce aveti va trebuie mega de aia cum oricum este aiurea nu sunt multe persoane cu el

| andreiutza1999 a răspuns:

Nu este gratis si sora mea are acelasi tell
Fundita?happy