| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Am un Samsung star 3 si nu are android pe el....Cum as putea sa il instalez si sa mearga? Dau funda plus votwinking

Răspuns Câştigător
| rocsslove16 a răspuns:

Parerea mea e sa mergi la un centru GSM sau la magazinul de unde l-ai cumparat si sa le ceri lor parerea...din cate stiu eu androidul nu poate fi instalat... sper ca ti-am fost de foloswinking

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti instala Android pe un telefon care nu are asa ceva din fabrica.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu merge. Trebuie sa ai android din fabrica.

| XxRoyalxX a răspuns:

Android-ul nu se descarca. Trebuie sa fie in telefon, deoarece poti descarca si virusi.

| SGFlorinel a răspuns:

Nu stiu sigur daca suporta telefonul iar daca e sa il instalezi nu o sa ruleze ca pe unul din fabrica. Ca sa instalezi trebuie sa stii cat de cat lb engleza, iti trebuie cablu de date si cateva programe.
Avantaje: bucuria ta ca ai android.
Dezavantaje: Posibil sa strici telefonul si decat in service sa il mai faci, mai mult ca sigur ca o sa rulege greu, se blocheaza,

| adriann12344321 a răspuns:

Trebuie sa marbi la un centru de telefoane.Un android nu se poate descarca.

| Bııa69 a răspuns:

Eu am un Samsung Star 1 si am incercat dar nu merge.Telefonul trebuie sa aiba din fabrica Android(orice varianta pentru ca il poti schimba).