| razvy989 a întrebat:

Am un samung galaxy s wifi 5.0 am incercat as i fac root cu programul odin dar mi-a dat fail si de atunci nu mai porneste nici sa il bag in download mode nici cum nu mai raspunde la nici o comanda ce i de facut

8 răspunsuri:
| razvy989 explică (pentru horia2012):

Fratele meu ca sa i fac un hard reset trebuie sa porneasca dar nu mai porneste deloc dupa root ce altceva i pot face?

| horia2012 a răspuns (pentru razvy989):

Imi cer scuze, dar m-am gandit ca nereusind rootarea, undeva in memorie a ramas vechiul sistem si poate fi recuperat cu un hard reset din taste.In cazul
asta numai la service.

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Tot ce poti faceacum este sa te duci la un service pentru ca odata ce ai esuat cu root-ul strici tot telefonul.

| razvy989 explică (pentru MaxKiller911):

Altceva nu mai pot face
?

| razvy989 explică (pentru MaxKiller911):

Ce pot face altceva?

| razvy989 explică:

Altcecva nu mai pot face?

| razvy989 explică:

Ce pot face altceva decat sa il duc la un service?