| User257 a întrebat:

Salut, am o tableta Samsung Sm-T110 și nu mai pornește, am brick soft dacă o duc la un service o poate repara? Nici logo-ul nu îmi apare, îmi întra în download mode sta câteva secunde și se oprește. Am făcut flash cu odin cu o versiune soft modificata și nu s-a terminat procesul de flash și a dat flash fail.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca e blocata in icloud nu o mai face nimeni

| User257 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Este o tableta Samsung nu este Apple icloud este un serviciu de cloud unde poți stoca poze, videoclipuri etc.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca-i da fail, șansele sunt mici spre 0 de readucere la viață, din păcate.

| User252426 a răspuns:

Service. Al meu S22 Ultra S908B intră doar în eroarea de update fail și trebuie resoftată dar nu am găsit rom potrivit ori laptop ul nu mai este bun