| g2br13l a întrebat:

Am un Sony Xperia Z3 si vreau sa il schimb cu altceva, Cu ce telefoane as putea sa il schimb in raport cu pretul! Adica as putea sa il schimb cu un Samsung galaxy S5 cu ce?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, ai putea să îl schimbu cu S5. De asemenea poți să-l schimbi și cu LG G3, HTC One M8, iPhone5S.

| Ineys a răspuns:

Ne, nu merita, toate telefoanele lansate in 2014/2013 sunt inferioare modelului Xperia Z3. Poate doar Note 4 il depaseste pe alocuri.

| MihaiKJL a răspuns:

HTC M8, Note3, S5, iphone 5S, LG G3