| ionutandrei95 a întrebat:

Am ajuns la 3 telefoane pe care as putea sa mi le iau... si nu am idee pe care sa il iau straight face eu as vrea sa aleg din: samsung galaxy s plus; sony ericsson xperia play; sony ericsson xperia neo. niste pareri? nu vreau review-uri am vazut tot ce am avut nevoie. vreau sa stiu parerea "expertilor" sau a vreunui utilizator al acestor telefoane.

Răspuns Câştigător
| DdR a răspuns:

Eu as prefera Sony Ericsson Experia Play pentru ca e mai mult pentru jocuri, ceea ce imi place la un telefon ca ma ajuta sa pierd timpu cand trebuie sa astept la o coada undeva, autobuzul, etc laughing

| ionutandrei95 explică (pentru DdR):

Da si eu sunt cu jocurile dar ma gandesc ca s plus are si procesor mare si as putea si pe el sa ma joc.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Greu sa alegi intre cele 2 (ultimul l-am scos din ecuatie pentru ca este mai slab) depinde pe ce vrei sa mergi ->jocuri,poze, telefon, internet...
Eu iti recomand Samsung Galaxy S Plus GT-I9001

Uite aici diferentele dintre primele 2 telefoane: http://vschart.com/......peria-play

Bafta!

| Narcis2007 a răspuns:

S plus e cel mai bun in categoria asta

| LigiMe99 a răspuns:

Pai eu iti recomand Samsung galaxy s +, mi se pare cel mai bunwinking

| DannyXDanny a răspuns:

Til recomand pe Samsung Galaxy S+

| monikdragutza a răspuns:

Are o prietena de-a mea si e f calumea dar la inceput sa il lasi la incarcat minim 12 ore pentru ca ea nu a facut asa si o perioada i se tot inchidea fara motiv din cauza ca bateria nu se acomodase...happy

| ionutandrei95 explică (pentru monikdragutza):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?