| TrixLuv a întrebat:

Am un telefon cu Android, dar mi s-a blocat contul cu care pot intra in Magazin Play. As vrea sa il resetez, dar am auzit ca pot pierde conexiunile de la internet. Ce inseamna asta? Ca ma pot conecta la internet doar cu Wi-fi sau pot accesa in continuare internetul si cu MB. Raspuns urgent. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mrvlady2000 a răspuns:

Incearca sa iti faci alt cont de pe un pc daca ai alt email. Daca nu ai alt email fa unul nou apoi cont cat despre pierdere conexiunilor nu stiu nimic.