| Camil34 a întrebat:

Am un telefon și vreau să-l desfac ca să-l curăț pe interior dar șuruburile au o gămălie poligonală cu care nu pot să le scot cu șurubelnița. Știți cum aș putea scoate șuruburile ca să intru în telefon?! Știți ce ustensile ar trebui folosite? Fundă pentru cel mai bun!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea sant puse sa nu iti bagi mana in el altfel risti sa il strici

Răspuns utilizator avertizat
| dannyel86 a răspuns (pentru Camil34):

Scrie pe Google "31 in 1 electronic screwdriver set" ca sa intelegi cam ce set de surubelnite iti trebuie pentru aparatura sensibila. Se gasesc si in Romania, la un pret variabil.

| mgtow a răspuns (pentru Camil34):

Il curata cu carpa si un alcool isopropilic, intreaba pe google gasesti informatii, email sa intrebi