| jumbobadboy a întrebat:

Am un telefon NOkia Lumia 520 si in meniul muzica+video nu gasesc radio fm, ce sa fac?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| mrcacadu a răspuns:

OK. Daca nici dupa un update la el nu merge, nu mai am alte solutii. In mod normal update-ul cel mai recent, care rezolva aceasta problema ar trebui sa repare problema.

6 răspunsuri:
| mrcacadu a răspuns:

Deci ca sa ajutam omul si nu sa il derutam: conectezi casca si pe urma mergi la meniul Music + Videos si lansezi app Radio. merge?

| jumbobadboy explică (pentru mrcacadu):

Deci mie imi apare asa muzica+video=colectie-muzica-inregistrari video-podcastruri si ar trebui sa apara radio, dar nu apare

| mrcacadu a răspuns (pentru jumbobadboy):

Nici dupa conectarea castilor?

| jumbobadboy explică (pentru mrcacadu):

Nici...

| mrcacadu a răspuns (pentru jumbobadboy):

OK. Daca nici dupa un update la el nu merge, nu mai am alte solutii. In mod normal update-ul cel mai recent, care rezolva aceasta problema ar trebui sa repare problema.

| KeepCalmBaby a răspuns:

Nu are Radio FM... Stiu pentru ca are un prieten de al meu. FUNDA?

| jumbobadboy explică (pentru KeepCalmBaby):

Da,dar sora mea are acelasi telefon si ea are Fm radio