| Mariuss32 a întrebat:

Am un telefon(Nokia Lumia 625) pe care am lag(câteodată, mai ales am frame-drop la Subway Surfer când iau powerups sau când joc cu Wi-Fi activat). Menționez că am:
21 de jocuri
28 de aplicații
Card de 16GB(rămas:10, 43GB; restul ocupat cu muzică, poze, video și jocuri)
Din telefon rămas 2, 66GB; restul ocupat cu ce am spus și la card. Jocul nu este pe telefon, este pe card ca și majoritatea aplicațiilor/jocurilor.
Este din cauza jocurilor, am prea multe? Sau și al aplicațiilor? Sunt singurul care are lag la acest joc cu Nokia Lumia 625?

1 răspuns:
| andreim98 a răspuns:

Este Nokia lumia 625 un telefon bunicel, dar cand ai atatea aplicatii si jocuri, tot incepe sa aiba putin lag. mai menajeaza-l, dezinstaleaza aplicatiile pe care nu le folosestiwinking funda?