| pankun a întrebat:

Hi TPU! am auzit un zvon cum ca subway surfer, temple run 2, si fruit ninja sunt gratis pe Nokia lumia 520 (windows 8). e adevarat? eu credeam ca ei nu au aplicatiile astea. in fine voiam sa stiu daca merg descarcate pe telefon prin wi-fi

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu, e doar un zvon. Totusi ar fi posibil fiindca am vazut ca merg unele pe windows 8 pe pc

| coztel5437 a răspuns:

Nu exista pentru wp...din pacate, funda

| pankun explică (pentru coztel5437):

Pai am vazut clipuri pe net in care unii jocau subway pe lumia 520

| manablitz a răspuns:

Nu va inteleg... Daca nu stiti situatia CONCRET nu mai ziceti ce va trece prin cap!

Acum sa te lamuresc: Subway Surfer si Temple Run 2 SE AFLA in magazin, dar trebuie sa ai 1GB RAM sau mai mult. Inca se lucreaza la varianta pentru 512 RAM si se vorbeste ca o sa apara candva prin aprilie.

Cei care au jucat si pe lumia 520 ( 512 RAM) au cont developer unlock si au reusit sa il instaleze.

Da, pot fi instalate prin wi-fi (recomand).

| pankun explică:

Pai am vazut cum jucau altii subway pe lumia 520 cum au facut?