| andreii2 a întrebat:

Am un telefon Nokia x2.L-am cumparat nou in urma cu 5 luni.Imi face mari probleme acum.Din cand in cand atunci cand vreau sa apelez, imi apare undeva sus un lacatel si nu pot apela..si daca il las asa imi spune "eroare inregistrare sim". Daca il inchid si il redeschid merge. In acelasi timp nici nu ma poate apela nimeni, desi eu am semnal.sa fie problema de la telefon, sau cartela.
Telefonul a mai fost scapat de cateva ori.de pe pat sau masa pe parchet, covor.nu e chiar ca betonul.
E in garantie dar nu mai gasesc certificatul.
Ce ar putea fi? multumesc

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai scapat pe jos cred ca este placa de baza.Am patit si eu la fel.