| Razvy197 a întrebat:

Am un telefon nokia 2330 classic. Si mi-am cumparat un cablu de date happy Cablu a mers foarte bine dar ieri cand l-am bagat in telefon si pc nu mai mergea si eu pe teelfon ramneam fara semnal si scria " inregistrare cartela sim nerusita". Ce inseamna? S-a stricat cablu sau telefonul? Sau cartela? Dau Funda happy

1 răspuns:
| Gabryel32 a răspuns:

Incearca sa re-introduci cartela SIM in telefon si apoi incearca din nou, verifica conexiunea la net.O zi buna!