| alinaaa22 a întrebat:

Am un telefon Orange nivo si azi l-am inchis si cand am incercat sal deschid nu mai mergea si imi aparea doar casuta cu Orange maine vreau sa-l duc la reparat nu stiti ce ar putea avea? si mil ia daca are zgarieturi la garantie la Orange?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa duci telefonul in service pentru verificari suplimentare.

O zi buna,
Orange Helper

| xxx8 a răspuns:

Pai daca nu zgarieturile sunt cauza defectiuni telefonului o sa til ia

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Buna,am si eu aceeasi problema, imi poti spune te rog telefonului tau ce i-au facut? mersi anticipat